W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Umowa z wykonawcą przebudowy drogi w Falatyczach podpisana

07.06.2024

5 czerwca 2024 r. Starosta Bożena Niedzielak i Wicestarosta Michał Michaluk podpisali umowę z wykonawcą robót budowlanych na zadanie inwestycyjne pod nazwą: „Przebudowa drogi powiatowej Nr 2046W na odcinku w miejscowości Falatycze”.

Przy stole siedzą: wicestarosta Michał Michaluk, skarbnik Anna Sulińska, starosta Bożena Niedzielak, i Wykonawca, podpisują umowę.

Wartość inwestycji wynosi: 414 071,01 zł.  Inwestycja została dofinansowana z budżetu Województwa Mazowieckiego na zadanie z zakresu budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych w kwocie: 260 000,00 zł, z czego 50% z tej kwoty po przeprowadzonym postępowaniu przetargowym wynosi: 207 035,00 zł - po złożeniu przez Powiat Łosicki wniosku na dofinansowanie i podpisaniu umowy z Województwem Mazowieckim (Urzędem Marszałkowskim) w Warszawie.
Wykonawcą robót budowlanych będzie: FEDRO Sp. z o.o., ul. Kolejowa 1, 08-445 Osieck.
Przebudowany odcinek drogi w msc. Falatycze wynosi: 375 m. W ramach przebudowy drogi zostanie wykonana nawierzchnia z mieszanki mineralno-bitumicznej o szerokości 5,0 m, na podbudowie z mieszanki niezwiązanej - kruszywo łamane 0-31,5 mm, C90/3.
Termin realizacji inwestycji do dnia 31 lipca 2024 r.
 

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}