W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Trwa nabór do Rady Seniorów Województwa Mazowieckiego

31.10.2023

Przypominamy, że trwa nabór do Rady Seniorów Województwa Mazowieckiego.

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie

Uczestnictwo w Radzie to nie tylko doskonała forma aktywności społecznej, ale również okazja do wyrażania swoich opinii, rozwoju osobistego i zaangażowania w życie społeczne naszego regionu.

W związku z powyższym zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w naborze do Rady Seniorów Województwa Mazowieckiego. Termin składania dokumentów upływa 2 listopada 2023 roku, a wszelkie niezbędne informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.mazovia.pl w zakładce Załatw sprawę/Zdrowie i polityka społeczna – Rada Seniorów Województwa Mazowieckiego [LINK].

Info. UMWM

 

{"register":{"columns":[]}}