W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie online dla NGO dot. Programu Współpracy Samorządu Województwa Mazowieckiego

02.07.2024

Chcemy wiedzieć więcej ... o rocznym programie współpracy Samorządu Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2025 roku.

Plakat promujący Spotkanie online dla NGO, na dole loga organizatorów, treści informujące o szkoleniu.

Jako że Samorząd Województwa rozpoczął prace nad rocznym programem współpracy z NGO, Federacja Mazowia i Biuro Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich zapraszają na spotkanie z Sarą Michalską, Pełnomocniczką Marszałka Województwa ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz Marzeną Kuchtą, pracowniczką Biura Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich, która koordynuje proces konsultacji i prac nad tym dokumentem!

Serdecznie zapraszamy lokalnych działaczy i działaczki z województwa mazowieckiego, ale także urzędników i urzędniczki współpracujących z organizacjami pozarządowymi, byście zobaczyli inne rozwiązania.

Spotkanie odbędzie się 2 lipca, we wtorek o 18.00 na Facebooku Federacji Mazowia.
Spotkanie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy.
Spotkanie będzie nagrane i będzie można je odtworzyć w przyszłości.

Porozmawiamy m.in. o tym:
 - czym jest roczny program współpracy z ngo?
 - jakie uwagie możecie składać do programu?
 - w jaki sposób składać uwagi do programu?
 - czy zgłaszanie uwag ma sens?
 - jaki jest harmonogram prac nad programem?
 - I JAKIE PLANY NA WSPÓŁPRACĘ Z NGO NA 2025 MA SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO?

Sfinansowano ze środków Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030

{"register":{"columns":[]}}