W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Skorzystaj z nowych dyżurów specjalistycznych w 2023 roku

22.02.2023

W roku 2023 w ramach systemu nieodpłatnej pomocy po raz drugi uruchomiliśmy projekt punktów specjalistycznych, w których odbywają się dyżury specjalistyczne.

NPP

Jeżeli potrzebujesz porady specjalisty z jednej z dostępnych dziedzin, możesz zarejestrować się na wybrany dyżur specjalistyczny - niezależnie od swojego miejsca zamieszkania.

Skorzystaj z porady stacjonarnie. Jeżeli nie możesz skorzystać z porady stacjonarnie – umów się na wizytę zdalną (czyli przy użyciu środków porozumiewania się na odległość takich jak telefon lub komunikator internetowy).

W celu umówienia wizyty skorzystaj ze strony do zapisów https://np.ms.gov.pl/zapisy, lub odszukaj na stronie internetowej właściwego powiatu numer do zapisów telefonicznych albo odpowiedni adres e-mail.

W razie pytań związanych z programem skontaktuj się z Departamentem Strategii i Funduszy Europejskich:  nieodplatnapomoc@ms.gov.pl.

Aktualną listę dziedzin i dyżurów specjalistycznych na rok 2023 znajdziesz w zakładce Dyżury specjalistyczne.

Info: Ministerstwo Sprawiedliwości

{"register":{"columns":[]}}