W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przebudowa drogi powiatowej Nr 2050W Łosice Hadynów - Próchenki – Krzesk – droga nr 2 na odcinku Hadynów – Próchenki z wyłączeniem centrum Olszanki. Etap I na odcinku Hadynów – Olszanka od km 5+960 do km 8+143, odcinek o dł. 2,183 km

1

Dofinansowano z państwowego funduszu celowego

Nazwa funduszu: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg

Nazwa zadania: „Przebudowa drogi powiatowej Nr 2050W Łosice  Hadynów - Próchenki – Krzesk – droga nr 2 na odcinku Hadynów – Próchenki z wyłączeniem centrum Olszanki. Etap I na odcinku Hadynów – Olszanka od km 5+960 do km 8+143, odcinek o dł. 2,183 km”

Wartość dofinansowania: 1 958 406,00 zł

Całkowita wartość inwestycji: 2 611 208,00 zł 

Krótki opis zadania: wykonana nawierzchnia jezdni z betonu asfaltowego szerokości 6,00m; wykonane zjazdy na działki zabudowane z betonowej kostki brukowej oraz zjazdy na pola z betonu asfaltowego oraz pobocza z kruszywa niezwiązanego; przepusty pod koroną drogi i pod zjazdami wyremontowane; w miejscach przystanków autobusowych wykonane perony autobusowe z betonowej kostki brukowej;  rowy przydrożne oczyszczone z namułu oraz zahumusowane i obsiane trawą; odwodnienie korpusu zachowane i odtworzone; oznakowanie pionowe wymienione i uzupełnione na znaki z grupy znaków średnich z folią odblaskową typu II; celu zapewnienia bezpieczeństwa  użytkowników ruchu drogowego i pieszych zostały ustawione bariery U-11a po obu stronach drogi o łącznej długości 12,00 m oraz bariery ochronne U-14a po obu stronach drogi o łącznej długości 160,00m; 1 szt. przejście dla pieszych przy peronie autobusowym; na odcinku przebudowywanej drogi wykonane oznakowanie poziome grubowarstwowe.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}