W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

"Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. III edycja", 11 września 2024 roku

28.06.2024

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza seniorów i ich opiekunów na webinarium (spotkanie online) „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. III edycja” organizowane w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Minister ds. Polityki Senioralnej oraz Komendą Główną Policji.

Webinarium CEDUR dla seniorów i ich opiekunów - 11 września 2024 III edycja

Webinarium odbędzie się 11 września 2024 roku (10:00-12:30).
Celem spotkania online (webinarium) jest zwiększanie świadomości seniorów i ich opiekunów 
w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców.
Rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy - link do strony z odnośnikiem do formularza:

https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=89709&p_id=18
W webinarium można uczestniczyć zarówno samodzielnie, jak i grupowo (za pośrednictwem domów seniora, klubów seniora, centrów aktywności seniora, domów pomocy społecznej, bibliotek itp.). W przypadku zgłoszeń grupowych wypełniając formularz należy wskazać przybliżoną liczbę uczestników webinarium.

Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane do 10 września 2024 roku. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się webinarium. W przypadku zgłoszeń, które wpłyną w dniu webinarium, potwierdzenia uczestnictwa oraz zaproszenia na spotkanie (wraz z linkiem) będą przesyłane na bieżąco. 

W celu uczestnictwa w webinarium niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację Cisco Webex. Szczegółowe informacje techniczne dotyczące dołączenia do spotkania zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości z zaproszeniem (wraz z linkiem) na spotkanie. 

Udział w webinarium jest bezpłatny.
 

Materiały

Urząd​_KNF​_-​_Program​_webinarium​_CEDUR​_dla​_seniorów​_i​_ich​_opiekunów​_-​_11​_września​_2024​_roku
Urząd​_KNF​_-​_Program​_webinarium​_CEDUR​_dla​_seniorów​_i​_ich​_opiekunów​_-​_11​_września​_2024​_roku.pdf 0.44MB
Klauzula​_informacyjna​_dla​_uczestników​_i​_osób​_ich​_zgłaszających​_na​_seminaria​_w​_ramach​_projektu​_edukacyjnego​_CEDURdocx
Klauzula​_informacyjna​_dla​_uczestników​_i​_osób​_ich​_zgłaszających​_na​_seminaria​_w​_ramach​_projektu​_edukacyjnego​_CEDURdocx.pdf 0.21MB
{"register":{"columns":[]}}