W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Mazowieckie Warsztaty Akademii Biznesu – strategie działania przedsiębiorstw w gospodarce o obiegu zamkniętym

09.11.2023

Kancelaria Marszałka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, zaprasza na bezpłatne warsztaty informacyjne Akademii Biznesu poświęcone Gospodarce o Obiegu Zamkniętym (GOZ), które odbędą się 22 listopada br., w siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach, przy ul. M. Asłanowicza 2 (08-110 Siedlce).

Baner promujący Mazowieckie Warsztaty Akademii Biznesu – strategie działania przedsiębiorstw w gospodarce o obiegu zamkniętym

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedsiębiorców z regionu, których działalność już obejmuje lub będzie obejmować elementy gospodarki o obiegu zamkniętym oraz jednostki samorządowe zainteresowane tym tematem. Cykl spotkań (warsztaty realizowane również w Ostrołęce, Radomiu, Żyrardowie, Wołominie i Płocku) ma przybliżyć mazowieckim przedsiębiorcom aktualne rozwiązania w zakresie regulacji i możliwości działań biznesowych w tym wymiarze.

Warsztaty w Siedlcach będą prowadzone we współpracy i przy zaangażowaniu trenerów Kooperacji Recyklingu – not for profit system sp. z o.o. (Koordynator Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu – Krajowy Klaster Kluczowy)

Zakres tematyki spotkań obejmował będzie panele informacyjne i biznesowe ćwiczenia warsztatowe w zakresie:

- legislacji i standaryzacji;
- transformacji cyfrowej przedsiębiorstw, w tym informatyzacji i robotyzacji pod kątem GOZ;
- odpowiedzialności producenta w zakresie GOZ;
- możliwości modyfikacji łańcucha produkcji pod kątem wymogów (krajowych i UE) w zakresie gospodarki cyrkularnej;
- budowania strategii i tworzenia nowych modeli biznesowych;
- finansowania projektów z wykorzystaniem środków UE oraz krajowych.

W trakcie spotkania chcielibyśmy odpowiedzieć Państwu na pytanie:

Jak wykorzystać w praktyce narzędzia pozwalające na wykorzystanie preferencyjnego finansowania dla firm podejmujących działania na rzecz ochrony środowiska?

Udział w warsztatach jest bezpłatny a rejestracji można dokonać za pomocą FORMULARZA .

Info. UMWM

 

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}