W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Komunikat

06.12.2022

5 grudnia 2022 roku na skutek incydentu cyberbezpieczeństwa, który wystąpił z przyczyn technicznych niezależnych od Starostwa Powiatowego w Łosicach.

zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat

Doszło do awarii systemu „Wrota Mazowsza" dostarczanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego i w związku z tym występują utrudnienia związane z chwilowym brakiem dostępności do niektórych usług oferowanych przez Urząd. Przepraszamy za powstałe utrudnienia. Zostaną Państwo poinformowani o przywróceniu funkcjonowania usług, których ciągłość działania została przerwana na skutek incydentu.

Materiały

Komunikat
Komunikat.pdf 0.06MB
{"register":{"columns":[]}}