W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kampania e-Izby Bezpieczny Black Friday i zaproszenie na warsztat

21.11.2022

Szanowni Państwo, Zapraszam Państwa do udziału w krótkim warsztacie poświęconym tematyce Black Friday. Warsztat przeprowadzę w dniu 21 listopada 2022 r. o godzinie 11:00 na platformie Zoom.

Federacja Konsumentów Oddział w Warszawie

Poniżej link do spotkania:

https://us06web.zoom.us/j/83232850954?pwd=Z1ZpeXpEdFVlR2lybVMxRUw5ZnFyZz09

Identyfikator spotkania: 832 3285 0954
Kod dostępu: 624201

Na warsztat nie trzeba się zapisywać, ale platforma ogranicza ilość uczestników do 100 osób. Decyduje kolejność wejścia (od 10:55).

Warsztat jest elementem kampanii informacyjnej Izby Gospodarki Elektronicznej (e-Izby) pod nazwą „Bezpieczny Black Friday – czyli na co zwrócić uwagę podczas zakupów w Internecie?”. Materiały do kampanii wysyłam Państwu w załączeniu do wykorzystania, jak również zachęcam do odwiedzenia strony e-Izby poświęconej kampanii (https://eizba.pl/bezpieczny-black-friday-czyli-na-co-zwrocic-uwage-podczas-zakupow-w-internecie/).  Materiały i informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej (http://www.federacja-konsumentow.org.pl/287,bezpieczny-black-friday--czyli-na-co-zwrocic-uwage-podczas-zakupow-w-internecie.html). Zachęcam do kolportowania materiałów i wykorzystania ich w celach edukacyjnych.

Info: Federacja Konsumentów objęła patronatem kampanię informacyjną e-Izby.

Materiały

Dekalog​_bezpiecznych​_zakupów​_przez​_internet​_-​_e-Izba
Dekalog​_bezpiecznych​_zakupów​_przez​_internet​_-​_e-Izba.pdf 0.07MB
{"register":{"columns":[]}}