W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dyktando charytatywne z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

09.11.2023

Z okazji Święta Odzyskania Niepodległości 11 listopada br. portal edukacyjny http://dyktanda.pl/ zaprasza do udziału w charytatywnym dyktandzie w aplikacji ZDAY.

Plakat promujący IV edycję Charytatywnego Dyktanda

Wzięcie udziału jest bezpłatne, a za każdego uczestnika organizator przekaże 1 zł potrzebującym. Środki te trafią do podopiecznych domu dziecka. To już czwarta edycja wydarzenia organizowanego co roku przez serwis edukacyjny https://dyktanda.pl/

Dyktando odbędzie się 11.11.2023 r. Będzie podzielone na 5 kategorii wiekowych, tak aby każdy mógł rozwiązać tekst o odpowiednim poziomie trudności. Zapraszamy zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Szkoła, która będzie najliczniej reprezentowana w dyktandzie, wybierze dom dziecka, który otrzyma zebrane środki. Dlatego warto licznie przystąpić do akcji. Każdy uczestnik będzie miał możliwość określenia “swojej” szkoły – zarówno uczniowie, jak i osoby dorosłe (nauczyciele i rodzice).

Dyktando zostanie specjalnie przygotowane na tę okazję. Pojawią się w nim wątki patriotyczne, będzie {wspominało znane wydarzenia i słynne postacie. Dyktando będzie dostępne do rozwiązania w aplikacji ZDAY. 

Szczegóły wydarzenia, m.in. godziny rozpoczęcia dyktanda dla każdej z grup wiekowych, znajdują się na stronie: https://zday.pl/dyktando-charytatywne/

Info. Dyktanda.pl i Zday.pl 

{"register":{"columns":[]}}