W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

DZIEŃ JABŁKA

Grupa dzieci w czerwonych koszulkach i z przepaskami na głowach z wzorem jabłka. Przed dziećmi kosz z jabłkami, a nad nimi napis DZIEŃ JABŁKA

 

Zielone, czerwone, okrągłe, pachnące

A jako przekąska niezwykle sycące…

Jabłko- pełne witaminek dla chłopców i dziewczynek

Wszyscy jabłka chętnie jemy i „Dzień jabłka” świętujemy

 

28 września obchodzimy Światowy Dzień Jabłka. Tego dnia na dzieci czekało wiele atrakcji, a mianowicie: robienie soku z jabłek, jabłkowy taniec, rozwiązywanie zagadek, układanie puzzli jabłkowych, rytmów owocowych oraz śpiewanie piosenek. Dzieci wykonywały również prace plastyczne różnymi technikami (malowanie farbami, wydzieranka, lepienie z plasteliny). Celem zajęć i wspólnej zabawy była integracja wszystkich dzieci, zachęcenie do spożywania owoców, a w szczególności jabłek pod różnymi postaciami . Dzień Jabłkowy zaliczamy do bardzo udanych i zachęcamy wszystkich do jedzenia jabłek, bo to źródło zdrowia i witamin.

 

{"register":{"columns":[]}}