W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Życzenia dla 95 letniego Jubilata

20.02.2018

Zdjęcie z Jubilatem

Tradycją jest że włodarz gminy Kaczory – Pan Brunon Wolski wraz z kierownikiem USC Kaczory odwiedzają mieszkańców gminy którzy osiągnęli sędziwy wiek. Tak i stało się tym razem: Życzenia dla 95 letniego Jubilata

Wójt Gminy Kaczory Brunon Wolski odwiedził w dniu 13 lutego 2018 r. w Kaczorach pana Kazimierza Solarka, który ukończył 95 lat życia. Pan Kazimierz urodził się 13 lutego 1923 r. w Skorzęcinie. W Kaczorach mieszka już 30 lat. Razem a małżonką Alicją przyprowadzili się do Kaczor z Wałbrzycha i mieszkają razem z synem Henrykiem i jego małżonką Barbarą. Pan Kazimierz ma fenomenalną pamięć, opowiadał o swoich przeżyciach z czasów wojny oraz o swojej pracy. Służy zawsze bardzo chętnie pomocą i poradą. Państwo Kazimierz i Alicja Solarkowie doczekali szczęśliwie w 1998 roku Złotych Godów, w 2008 roku Diamentowych Godów a w 2013 roku obchodzili 65 -lecie pożycia małżeńskiego. Pan Kazimierz jest bardzo pogodnym i życzliwym człowiekiem, wspomina, jak lubił zawsze pracować a teraz już siły mu nie pozwalają, razem z małżonką oglądają swoje ulubione programy telewizyjne, wspominają minione lata, opowiadają wnukom i prawnukom wiele ciekawych historii ze swojego życia. Wójt Gminy życzył Jubilatowi, dalszych kolejnych lat w zdrowiu.

Jadwiga Wojnicka
kierownik USC w Kaczorach

Zdjęcie z Jubilatem

{"register":{"columns":[]}}