W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Otwórz się na pomoc

21.10.2021

„Otwórz się na pomoc” to interaktywny film poświęcony problemowi uzależnienia dzieci od komputera i internetu.
Scenariusz filmu został opracowany we współpracy z doświadczoną dziecięcą terapeutką Mają Pisarek.
Zadaniem widzów jest pokierowanie losami Dominika — 12-letniego chłopca, który musi zmierzyć się z własnymi słabościami i uzależnieniem od gier komputerowych. Podjęte przez widzów decyzje w trakcie filmu mają wpływ na przebieg fabuły. Jedne wybory przybliżają Dominika do rodziny, inne sprawiają, że coraz bardziej zatapia się w świecie cyfrowego uzależnienia.

https://wielkopolskie.naszemiasto.pl/gmina-kaczory-otworz-sie-na-pomoc/re

Projekt „Otwórz się na pomoc” to interaktywny film poświęcony problemowi uzależnienia młodzieży od alkoholu.
Scenariusz filmu został opracowany we współpracy z doświadczoną dziecięcą i terapeutką Mają Pisarek.
Zadaniem widzów jest pokierowanie losami Bartka — 18-latka, który musi się zmierzyć z rozwijającym problemem alkoholowym. Bohater filmu dopiero co wkroczył w pełnoletność i myśli, że jest już bardzo dorosły. Ze swoją dziewczyną Anią oraz kolegą Krisem ostro imprezują, udowadniając wszystkim naokoło, że są już bardzo dorośli. upadkowi Bartka przygląda się Konrad – to jego najlepszy przyjaciel, z którym zna się od piaskownicy. Trzymają się razem na dobre i złe, choć jego relacja z przyjacielem w ostatnim czasie uległa pogorszeniu.

https://wielkopolskie.naszemiasto.pl/kaczory-otworz-sie-na-pomoc-alkohol/re

{"register":{"columns":[]}}