W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Znakomita frekwencja nie była zaskoczeniem

08.08.2012

Znakomita frekwencja nie była zaskoczeniem

15 lipca na murawie  miejscowego stadionu w Dziembowie już po raz trzeci rozegrano turniej Holiday Cup. Wzięło w im udział aż 16 zespołów. Znakomita frekwencja na turnieju nie była zaskoczeniem dla organizatorów – działaczy klubu LZS Noteć Dziembowo. Impreza już trzy lata temu podczas pierwszej edycji  zyskała szerokie grono miłośników.

Choć niedzielna rywalizacja przedłużyła się o kilka godzin (z powodu udziału tak licznych reprezentacji) turniej został przeprowadzony na bardzo przyzwoitym poziomie sportowym. Najpierw drużyny rozegrały spotkania w grupach, a dopiero po ich zakończeniu zostały rozegrane  najbardziej decydujące rundy. W tej części turnieju emocji było najwięcej. Z ćwierćfinałów, w których zagrały zespoły: Morzewo, Dziembowo, Strzałkowski Team, Piomag, El Centro, Juwentus, Staff Bar oraz LS zwycięsko wyszły: Dziembowo, Strzałkowski Team, EL Centro i Staff Bar.

Ubiegłoroczni triumfatorzy imprezy – drużyna Dziembowo nie podołała obronić w tym roku zwycięskiego tytułu. Reprezentacja gospodarzy co prawda zrehabilitowała się w ćwierćfinałach po majowej porażce z Morzewem (mecz zakończył się pomyślnym wynikiem 2:1), ale w walce o trzecie miejsce uległa drużynie El Centro. W konsekwencji  w klasyfikacji ogólnej dotarła jedynie do miejsca czwartego. Znacznie wyżej uplasowały się drużyny przyjezdne: wspomniany już El Centro (III miejsce), Staff Bar Łukasza Zagalskiego (II miejsce) oraz niekwestionowany zwycięzca tegorocznego turnieju  Strzałkowski Team.

Tegoroczną imprezę sportową w Dziembowie sponsorowały: Zakłady Mięsne Henryka Stokłosy, firmy Polhaus oraz Staff Bar Łukasza Zagalskiego. Puchary dla najlepszych zespołów ufundował regionalny portal piłkarski  Mariogool.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}