W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zmiana organizacji ruchu

13.05.2015

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

Informujemy, że w związku z organizacją 9 maja 2015 r. V Otwartych Młodzieżowych Mistrzostw Gminy Kaczory w Biegach Ulicznych, VI Biegu Ulicznego „Kaczorska Dziesiątka” o Puchar Wójta Gminy Kaczory oraz I Kaczorskiego Marszu Nordic Walking w godzinach od 10.00 do 12.30 w miejscowościach: Rzadkowo, Kaczory, Równopole i Morzewo zostanie wstrzymany ruch na następujących odcinkach dróg:

  • drodze gminnej nr 130542 P, biegnącej od posesji nr 105 do posesji nr 79 i od posesji nr 56 do posesji nr 37 w Morzewie,
  • drodze gminnej nr 130540 P, biegnącej przez Morzewo w kierunku Rzadkowa,
  • drodze gminnej nr 130540 P, biegnącej z Równopola w kierunku Rzadkowa,
  • drodze powiatowej nr 1180 P, biegnącej przez Kaczory i Rzadkowo,
  • drodze powiatowej nr 1179 P, biegnącej przez Rzadkowo i Równopole,
  • drodze powiatowej nr 1160 P, biegnącej z Kaczor do Morzewa,
  • drodze powiatowej nr 1177 P, biegnącej z Chodzieży (ul. Chodzieska w Kaczorach),
  • ul. Równopolskiej, ul. Brzozowej, ul. Kościelnej, ul. Górnej w Kaczorach.

Na czas biegów i marszu nordic walking, zwracamy się z prośbą o pilnowanie psów oraz zaniechanie wyjazdu wszelkimi pojazdami z prywatnych posesji na drogi, stanowiące trasy biegów i marszu. Prosimy również o przestrzeganie tymczasowego zakazu postoju i parkowania pojazdów na w/w drogach i ich poboczach.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Jednocześnie serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach. Więcej informacji o biegach i marszu na stronie internetowej www.kaczory.com.pl oraz pod numerem telefonu: 601 – 853 – 326.

{"register":{"columns":[]}}