W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Złoto dla Adama

10.09.213

Złoto dla Adama

Judoka z UKS Leśnik Kaczory Adam Stodolski w miniony weekend (31 sierpnia 2013 r.) zdobył złoty medal w wadze 60 kg. To właśnie w Bydgoszczy odbyły się Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polskiej Federacji Sportu Gwardia w Judo Juniorów Młodszych gdzie wystartowali podopieczni trenerów Józefa i Tomasza Jopków, którzy spisali się bardzo dobrze i zajęli medalowe miejsca:

Złoty medal w wadze 81 kg zdobył również Tomasz Drzewiecki, srebrny medal w wadze 52 kg. Roksana Łosoś, a V miejsce w wadze 50 kg. zdobył Oskar Pazdaj. W walkach eliminacyjnych odpadł Beniamin Podemski w wadze 50 kg wszyscy zawodnicy UKS „3” Piła. W zawodach wystartowało 100 zawodników z Estonii, Białorusi, Czech, Niemiec, Litwy oraz z Polski.

Nadmieniam, że w dniu 19 września 2013 r w UKS „3” w Pile będzie przebywał przez 3 dni brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich z Montrealu, medalista Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy – Marian Tałaj, który będzie prowadził zajęcia z judokami z klubów Piły, Trzcianki, Kaczor, którzy z niecierpliwością oczekują treningów.

Tekst (m.b)
Foto (Józef Jopek)

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}