W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie do uczestnictwa w II Biegu Na Rzecz Ziemi

23.09.2013

Zapraszamy bardzo serdecznie do uczestnictwa w II Biegu Na Rzecz Ziemi, który odbędzie się w niedzielę 6 października 2013r. na trasie Września – Kołaczkowo.

Idea Biegu nawiązuje do indiańskiego Świętego Biegu Na Rzecz Ziemi i Życia, niesie przesłanie ochrony środowiska i integracji ludzi różnych kultur, miejsc, przez które prowadzi trasa Biegu i do których Bieg zmierza.

Niniejsza edycja Biegu ma dodatkowo charakter charytatywny – odpłatność za uczestnictwo w Biegu w całości jest przeznaczona na pomoc dla wychowanków Ośrodka Wspierania Dzieci i Rodziny w Kołaczkowie (pow. Września).

Zainteresowani udziałem w II edycji Biegu Na Rzecz Ziemi dokonują wykupu cegiełki (w zależności od możliwości finansowych – 20 zł lub 50 zł lub 100 zł) na rzecz Ośrodka Wspierania Dzieci i Rodziny w Kołaczkowie na konto Fundacji CHCEMISIE

nr 67 1090 1362 0000 0001 0799 1307

z podaniem swojego imienia i nazwiska oraz adnotacją „Cegiełka Bieg Kołaczkowo 2013” w tytule, a następnie wysłanie zgłoszenia z potwierdzeniem wpłaty na adres: km@plusnet.pl lub earthrun@wp.pl do dnia 3 października 2013r. według załączonej Karty Zgłoszenia.

Bieg rozpoczyna się na Rynku we Wrześni o godzinie 12.00 i kończy ok. 14.30 w Kołaczkowie festynem indiańskim pod Ośrodkiem Wspierania Dzieci i Rodziny (Domem Dziecka).

Szczegółowy Program, Regulamin i Kartę Zgłoszenia przekazujemy w załączeniu. Liczymy na spotkanie na trasie Biegu.

Krzysztof Mączkowski, Izabela Augustowska, Marek Długosz i Fundacja CHCEMISIE

Ważna informacja organizacyjna: zainteresowanych zapraszamy do zaparkowania swoich samochodów pod domem dziecka w Kołaczkowie i podjechania autobusem do Wrześni na miejsce startu. Autobus z Kołaczkowa startuje o godzinie 11.00.

{"register":{"columns":[]}}