W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaangażowanie, które cieszy oko Boga

09.08.2013

Zaangażowanie, które cieszy oko Boga

4 sierpnia odbyła się msza odpustowa w kościele pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego w Morzewie, a w godzinach popołudniowych piknik parafialny który cieszy się dużą popularnością. Organizowany co roku i przyciągający nie tylko okolicznych mieszkańców, ale także wielu znajomych z sąsiadujących miejscowości.. Podobnie było w tegoroczne wakacje, gdy na IX już edycję imprezy parafialnej przybyły tłumy osób zainteresowanych uczestnictwem.

Podczas pikniku na zebranych czekały rozmaite atrakcje w postaci konkursów i zabaw dla tych najmłodszych i starszych uczestników pikniku. Nie zabrakło również stoisk z propozycjami kulinarnymi. Podczas całego popołudnia czas umilał zespół muzyczny oraz piękne wystąpienie miejscowego chóru „Głos Przemienienia”.

Należy podkreślić, że piknik parafialny nie udałby się bez pomocy i zaangażowania wielu parafian, na których miejscowy proboszcz ks. Franciszek Śliwiński może zawsze liczyć i którym serdecznie dziękuje.

tekst (mb)
foto: Monika Baszczyn
Antoni Kozłowski

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}