W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

XVI Ogólnopolski Turniej Młodzików i Dzieci w Judo o Puchar Wójta Gminy Kaczory

14.02.2019

XVI Ogólnopolski Turniej Młodzików i Dzieci w Judo o Puchar Wójta Gminy Kaczory

Turniej judo

XVI Ogólnopolski Turniej Młodzików i Dzieci w Judo o Puchar Wójta Gminy Kaczory zakończył się dużym sukcesem zarówno sportowym jak i organizacyjnym. W naszej miejscowości gościliśmy 291 zawodników z 21 klubów z 7 województw.

Zawody rozpoczęły się o godzinie 11:00. Otworzył je gospodarz zawodów Brunon Wolski. Honorowymi gośćmi zawodów byli parlamentarzyści Marcin Porzucek oraz Grzegorz Piechowiak, przewodniczący rady Stefan Kowal z radnymi Henrykiem Wittem oraz Andrzejem Rybińskim.

Pierwsze walki stoczyli najmłodsi zawodnicy w kategorii U8 tj. rocznik 2012 i młodsi w pięciu kategoriach wagowych – 17 chłopców i 3 dziewczynki. Po nich do boju ruszyli zawodnicy z kategorii U10, a następnie chłopcy i dziewczynki z U12 i U14. Na samym końcu walczyli zawodnicy z kategorii U16 (młodziki).

Zwycięscy w poszczególnych kategoriach wagowych i wiekowych od I-III miejsca otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale, a w kategorii młodzik dyplomy i puchary.

Zawodnicy z UKS Leśnik Kaczory startowali w liczbie 12 zawodników i osiągnęli następujące wyniki:

I miejsce Gabrysia Szumilas; II miejsce Paulina Szumilas, Konstancja Kadecka oraz Filip Dupla; III miejsce Tomasz Przewoźniak, Michał Przewoźniak, Kamil Grabowski oraz Kacper Dupla; IV miejsca zajęli Marcelina Piotrowska, Marcel Śmigielski oraz Kamil Kępczyński; V miejsce Janusz Piotrowski, Antoni Paviglianiti.

Wszyscy zawodnicy zasługują na pochwałę za wolę walki i osiągnięte zwycięstwa.

Serdeczne podziękowanie od organizatorów, dla pracowników Szkoły Podstawowej oraz dla pań ze stołówki za pomoc i zaangażowanie oraz poświęcony czas przy organizacji zawodów.

Zdjęcia (14)

{"register":{"columns":[]}}