W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

XIV Turniej Wsi Gminy Kaczory

05.08.2009

W niedzielę 26 lipca 2009 r. bawiliśmy się wspólnie po raz XIV na Turnieju Wsi. Jak co roku udział wzięły solidarnie wszystkie miejscowości z naszej gminy. Sołtysi jak zwykle przygotowali doskonale swoje drużyny. W tym roku byliśmy świadkami zmagań zawodników w następujących konkurencjach: „wielka skakanka”, „wyborowy strzelec”, ”kręgle”, „łap i nie puszczaj”, „picie piwa przez słomkę”, „ubijanie piany”. Na zwycięskim podium stanęły następujące miejscowości: Dziembowo, Krzewina i Morzewo. Drużyny swoim występem zapewniły nam dużo śmiechu i dobrej zabawy.

Dzięki pani Izie Skwirowskiej i panu Antoniemu Kozłowskiemu całą imprezę mamy uwiecznioną na zdjęciach. Zapraszam wszystkich do naszej galerii zdjęciowej. Przeżyjmy turniej wspólnie jeszcze raz.

Zdjęcia (14)

{"register":{"columns":[]}}