W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

XII Sesja Rady Gminy Kaczory

27.05.2020

XII Sesja Rady Gminy Kaczory

Dnia 27 maja 2020 roku w wyjątkowych okolicznościach odbyła się XII Sesja Rady Gminy Kaczory. Z powodu obostrzeń nałożonych przez Rząd RP sesja odbyła się w maksymalnie okrojonym składzie. Na sesję zaproszeni zostali Radni Rady Gminy Kaczory oraz niektórzy pracownicy i kierownicy Urzędu i jednostek budżetowych. Każdy przyszedł w maseczce i po wejściu zdezynfekował ręce. Podczas sesji został zachowany odpowiedni odstęp między uczestnikami oraz ograniczono przemieszczanie się po sali, gdyż każdy wypowiadał się z zajmowanego miejsca.
Na sesji zostały poruszone sprawy związane ze zmianami w budżecie na 2020 rok, zmianami Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Kaczory na lata 2020-2026 oraz zmiany w sprawie nadania nazw ulicom w miejscowości Morzewo.
Na koniec Wójt gminy Kaczory – Brunon Wolski złożył wszystkim samorządowcom życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego.
Sesja w całości do obejrzenia poniżej:

Zdjęcie z XII sesja

Wideo

{"register":{"columns":[]}}