W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wyróżnienia dla naszych seniorów

12.10.2015

Wyróżnienia dla naszych seniorów

2 października w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Pile odbyła się konferencja naukowa zorganizowana w ramach „XVII Międzynarodowych Spotkań Seniorów”. W ramach konferencji seniorzy z całej północnej Wielkopolski mieli okazję wysłuchać wykładów poświęconych tematyce związanej z lokalnymi programami senioralnymi. Zwieńczeniem konferencji była uroczysta ceremonia wręczenia listów gratulacyjnych i publikacji „Seniorzy Północnej Wielkopolski” – laureatom konkursu „Senior Roku 2015” i aktywnym seniorom regionu. W gronie uhonorowanych znaleźli się również seniorzy z gminy Kaczory.

Wzorem lat ubiegłych w kwietniu bieżącego roku pilskie Stowarzyszenie PRO-SENIOR zwróciło się do wójta gminy Kaczory o wytypowanie zasłużonych osób z gminy Kaczory, których dorobek życiowy i osiągnięcia na różnych płaszczyznach życia publicznego i rodzinnego zasługują na wyróżnienie.

W gronie wytypowanych osób, których sylwetki zostały ujęte w siódmej edycji publikacji „Seniorzy Północnej Wielkopolski” znaleźli się: Leon Kozera – wieloletni sołtys wsi Krzewina, radny Gminnej Rady Narodowej w latach 1978-1984, 1984-1988, 1988-1990, Marian Ksycki – zastępca przewodniczącego Gminnej Rady Narodowej w latach 1984-1988, radny gminy i członek Zarządu Gminy Kaczory w latach 1990-1994 oraz Mirosław Kopertowicz – sołtys wsi Rzadkowo w latach 1994-2015, radny gminy w kadencji 1998-2002.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}