W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wspomóżmy Kingę w walce

14.02.2017

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat.

Kinga jest wesołym i pogodnym dzieckiem. Niestety, w wyniku pożaru, który wybuchł w kwietniu 2014 roku w jej rodzinnym domu w Śmiłowie, Kinga poważnie ucierpiała.

Jej stan był bardzo ciężki. Kinga miała rozległe oparzenia II i III stopnia 65% skóry głowy, szyi, pleców, pośladków, kończyn górnych i dolnych oraz poparzenia IV stopnia dłoni, oparzenia termiczne dróg oddechowych i ostrą niewydolność oddechową.Wymagała długotrwałej hospitalizacji. Dziewczynce wielokrotnie przetaczano preparaty krwiopochodne, jej stan wymagał też intensywnego leczenia żywieniowego pozajelitowego i dojelitowego. Wielokrotnie przeprowadzano zabiegi nekrektomii, przeszczepów skóry własnej i od siostry.

Obecnie Kinga potrzebuje pomocy gdyż czeka ją operacja rączek, które są niesprawne.

Po wielomiesięcznych staraniach rodzina znalazła lekarza (w Krakowie), który podejmie się operacji. Zajmie się w pierwszej kolejności okaleczonymi przez ogień dłońmi dziewczynki, ale operacje są płatne. Dlatego rodzina dziewczynki serdecznie prosi o wsparcie. Każdy, kto zechciałby wspomóc Kingę i jej najbliższych w walce o powrót dziewczynki do zdrowia, może uczynić to, przekazując nawet najdrobniejszą sumę na podane poniżej konto.

Pieniądze zbierane są na konto fundacji „Złotowianka” Spółdzielczy Bank Ludowy Zakrzewo 25 8944 0003 0002 7430 2000 0010

W tytule przelewu należy wpisać: darowizna na rzecz Żołędziowska Kinga Ż/11

By pomóc, można też przekazać 1 % podatku. W tym wypadku należy podać nr KRS Fundacji „Złotowianka”: 0000308316, a w rubryce cel szczegółowy 1% napisać imię i nazwisko podopiecznego oraz login czyli Żołędziowska Kinga Ż/11.

{"register":{"columns":[]}}