W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wójt Gminy Kaczory organizuje dla mieszkańców Gminy Kaczory honorowe oddanie krwi

20.07.2012

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

Honorowi krwiodawcy w wieku od 18 do 65 lat proszeni są o zgłaszanie się u sołtysa  swojej wsi lub w Urzędzie Gminy w Kaczorach (J.Wojnicka – tel. 67 2842 371  wewn. 43)  najpóźniej do dnia 25 lipca br.

Krew pobierana będzie przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Poznania.

Miejsce postoju ambulansu:

KACZORY (parking przy Przychodni Lekarskiej w Kaczorach ul. Pilska) dnia 29 lipca 2012 roku (niedziela) od godz. 9.30 do godz. 14.00

Proszę zabrać ze sobą dokument tożsamości. Przed oddaniem krwi zaleca się zjeść lekkie śniadanie i wypić dużą ilość płynów.

{"register":{"columns":[]}}