W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wielki sukces – dwoje młodych wędkarzy z Koła PZW Kaczor zakwalifikowało się na Mistrzostwa Polski Juniorów U-20 i Kadetów U-15 w Wędkarstwie Spławikowym.

13.06.2018

Dwoje młodych wędkarzy z Koła PZW Kaczor zakwalifikowało się na Mistrzostwa Polski Juniorów

W niedzielnych dwutorowych zawodach spławikowych o tyt. Mistrza Okręgu Nadnoteckiego na zalewie Koszyce II , walczyła młodzież w kategoriach: „KADET – U15” , JUNIOR –U20 i Kobiety. Zawody zorganizowane były przez ON PZW i Koło PZW Podlasie Piła. Wędkarze ze szkółki „Rybka” PZW Kaczor walczyli o Mistrza Okręgu w kategorii U-15 i U-20. W kategorii najmłodszych czyli „Kadetów”, I miejsce zdobyła Nikola Biedroń (PZW Kaczory) i tym samym zakwalifikowała się na Mistrzostwa Polski, II miejsce zajął Kubiak Remigiusz z PZW „Warta Wronki”, III miejsce Fandrei Bartosz PZW Kaczory. Trzeci najmłodszy zawodnik z Koła PZW Kaczory Kornel Marcińczyk zajął VII miejsce. W kategorii – U20: I miejsce zdobył Drapała Kacper, II miejsce – Kowalski Przemysław ( z Koła PZW Wyrzysk), III miejsce – Hebel Dawid- Koło PZW Kaczory i zakwalifikował się jako drugi zawodnik na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w miesiącu lipcu w Tarnobrzegu. Wszystkim wędkarzom serdecznie gratulujemy a szczególnie trenerom; Markowi Biedroń i Waldemarowi Marcińczyk.

Andrzej Rybiński

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}