W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wędkarze z Kaczor znów na podium!!!

21.07.2011

Podczas tegorocznych Drużynowych Zawodów Spławikowych „TURNIEJ WSI” powody do dumy i radości miała drużyna z Kaczor za zajęcie I-miejsca (Gapiński Sławomir, Ciężki Kamil) i drużyna z Prawomyśla za zajęcie II-miejsca (Waszak Roman, Waszak Wacław). III-miejsce przypadło drużynie z Jeziorek (w składzie: Budasz Krzysztof, Maćkowiak Przemysław). W dalszej klasyfikacji IV-miejsce przypadło drużynie z Śmiłowa (Jackowski Jarosław, Jerzewski Franciszek); V-miejsce Witt Czesław i Twardowski Jan z Dziembówka. VI-miejsce drużyna z Dziembowa (Figurski Piotr, Fonferek Maciej). W sektorze A najlepszy okazał się Waszak Roman z wynikiem (2930g), w sektorze B Maćkowiak Przemysław z wynikiem (4870g).

W tym roku Drużynowe Zawody Spławikowe „TURNIEJ WSI” odbyły się 10 lipca nad jeziorem Kopcze. Niestety wystartowało tylko 6 drużyn, które dzielnie walczyły. Zawody zakończyły się o godz. 12 po czym zważono połów i podliczono punkty. Organizatorzy oczywiście tradycyjnie ugościli wszystkich ciepłym posiłkiem. Później nastąpiła część oficjalna wręczenie pucharów i gratulacje.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}