W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wędkarskie starcia nad jeziorem Kopcze

28.09.2009

O tym, że ryby potrafią łowić nie tylko panowie, można było przekonać się 13 września nad jeziorem Kopcze, podczas zawodów spławikowych zorganizowanych przez PZW Kaczory.

O puchar prezesa PZW  Kaczory walczyło 15 zawodników. Zgodnie z regulaminem w wędkarskich starciach uczestniczyć mogli członkowie koła wędkarskiego w Kaczorach. Gościnnie w połowach brał udział również  Jarosław Błaszczyk z pilskiego koła wędkarskiego „Złota Rybka”. Gdyby nie surowe zasady regulaminu właśnie ten zawodnik miałby powody do dumy i zadowolenia. A tak na podium stanęła kobieta Genowefa Jędrzejek, która pokazał wszystkim panom jak ryby łowić się powinno. Łącznie zawodnika złowiła 3048 g ryb i był to najlepszy wynik w połowach indywidualnych tego dnia. Z bardzo dobrym wynikiem zawody ukończyli: Leszek Waś (2521 g) i Kazimierz Odor (2415 g), którzy zajęli kolejno drugie i trzecie miejsce. Tym razem szczęście nie sprzyjało Pawłowi Buremu i Michałowi Szwajkowskiemu. Z niezadowoloną miną wrócił do domu również sołtys Dziembówka Adam Karkut.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}