W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

W prawdziwie bajkowym klimacie

15.12.2010

W minioną niedzielę salę Gminnego Ośrodka Kultury w Kaczorach wypełniły tłumnie dzieci. Powód – przybycie Św. Mikołaja i tajemniczych bajkowych postaci.

To było wyjątkowo sympatyczne spotkanie w prawdziwie bajkowym klimacie. Dzieci miały okazję uczestniczył w wielu wesołych zabawach i konkursach, zorganizowanych przez przybyłych gości. Szczególnie wiele radości i uśmiechu wywołały: tańce z balonami, przechodzenie przez komin, lepienie bałwana z kolorowych balonów i rzucanie śnieżkami. Maluchy chętnie uczestniczyły także w bitwie śniegowej i zgadywankach słownych, nagradzanych słodkimi upominkami. Czas oczekiwania na przybycie Świętego Mikołaja wypełniły pokazy tańców współczesnych. Na scenie wystąpiły nie tylko dziewczyny z gminnego zespołu tanecznego pod kierownictwem Katarzyny Mendlik, ale również kursanci  breakdance pod opieką estradowej gwiazdy –  Patryka Kubackiego. W końcowej części spotkania pojawił się najbardziej wyczekiwany gość – Św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Aby  jednak otrzymać prezent, maluchy musiały przekupić Św. Mikołaja piosenkami i wierszykami.

Zdjęcia (9)

{"register":{"columns":[]}}