W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

W piątek 7 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaczory zorganizowano sympatyczne okolicznościowe spotkanie z okazji Dnia Kobiet

25.03.2014

W piątek 7 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaczory zorganizowano sympatyczne okolicznościowe spotkanie z okazji Dnia Kobiet

Wójt gminy Kaczory Pan Brunon Wolski, który zaprosił Panie na spotkanie, złożył wszystkim damom okolicznościowe życzenia. Życzył samych pogodnych dni w życiu, zdrowia, szczęścia, uśmiechu na twarzy i zadowolenia ze wspólnego zamieszkiwania w gminie Kaczory. Wspólnie z przewodniczący Rady Gminy Kaczory Stefanem Kowalem składając najserdeczniejsze życzenia podziękowali wszystkim paniom za aktywną pracę na rzecz lokalnej społeczności oraz tworzenie dobrej atmosfery w gminie, a okolicznościowe kwiaty trafiły na ręce seniorki Władysławy Linde. Pozostałe Panie otrzymały okolicznościowe kartki z życzeniami. Piątkowe spotkanie, wspaniale zorganizowane przez pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Kaczorach, upłynęło w sympatycznej, życzliwej atmosferze przy pysznej kawie i słodkościach.

W części artystycznej spotkania odbył się koncert Teatru Muzycznego „HALS” z Gdyni pt. „Piosenka jest dobra na wszystko”. Zespół zaprezentował przeboje które śpiewa cała Polska. Ich występ został bardzo ciepło przyjęty przez zgromadzoną publiczność i nagrodzony gromkimi brawami.

Obchody Dnia Kobiet miały swoje miejsce również w Jeziorkach. Panie zaproszone zostały do nowiutkiego Wiejskiego Domu Kultury. Po raz pierwszy na taka uroczystość zaproszono również panów i wydaje się , że ……pomysł był trafiony!. Spotkanie rozpoczęło się powitaniem gości przez sołtysa Janusza Michaelisa, który złożył życzenia przedstawicielkom płci pięknej w imieniu własnym i rady sołeckiej. Przekazał również życzenia w imieniu wójta gminy Brunona Wolskiego i pana Henryka Stokłosy. Panie mogły obejrzeć także prezentacje garnków XXI wieku firmy AMC, która na koniec rozlosowała kilka przyborów kuchennych.

Na sali wiejskiej w Rzadkowie również odbyło się spotkanie, tym razem z członkiniami Koła gospodyń Wiejskich. Niedzielne popołudnie uprzyjemniły domowe wypieki gospodyń, kwiaty wręczone przez sołtysa wsi Rzadkowo, a także występy uczniów tutejszej szkoły. Miłe chwile uwieczniono na wspólnym zdjęciu.

W kolejnych dniach w podobnej atmosferze zorganizowano okolicznościowe spotkania dla pań w Dziembowie, Dziembówku, Krzewinie, Morzewie, Rzadkowie, Brodnej, Śmilowie i Zelgniewie. Ich organizatorami były rady sołeckie i koła gospodyń wiejskich.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}