W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

W gminie Kaczory mobilna zbiórka odpadów już 30 marca 2015

17.02.2015

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

Na terenie gminy Kaczory 30 marca zostanie przeprowadzona, pierwsza w bieżącym roku, mobilna zbiórka odpadów. Łącznie w 2015r. na terenie gmin członkowskich, Związek Międzygminny „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi”, zorganizuje cztery takie zbiórki (jedną na kwartał).

Podczas akcji odbierane będą odpady wielkogabarytowe i zużyty sprzęt elektryczny oraz elektroniczny, opakowania wielomateriałowe, przeterminowane chemikalia, zużyte baterie i akumulatory, odpady budowlane i rozbiórkowe, odzież i inne tekstylia, przeterminowane leki oraz zużyte opony o średnicy do 110 centymetrów z pojazdów o masie całkowitej do 3,5 tony.

Odpady należy wystawić najpóźniej do godz. 6.00 w dniu wyznaczonym w harmonogramie, w miejscu bezpiecznym dla pieszych i ruchu drogowego – w zabudowie wielorodzinnej do altany śmietnikowej, w zabudowie jednorodzinnej przed posesję.

Uwaga! Wystawianie ww. odpadów poza terminami mobilnych zbiórek stanowi wykroczenie i zagrożone jest karą grzywny.

{"register":{"columns":[]}}