W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uczniowie klasy 5b na herbatce u Burmistrza

07.02.2024

Na zdjęciu widać uczniów klasy 5b szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Kaczorach w gabinecie Burmistrza Miasta i Gminy Kaczory

Uczniowie klasy 5b na herbatce u Burmistrza!

W środę 31 stycznia gościliśmy w Urzędzie wyjątkowych gości. Uczniowie klasy 5b Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Kaczorach w loterii tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylosowali voucher na herbatkę z Burmistrzem. Tak też się stało! Burmistrz oprowadził uczniów i wychowawczynię klasy po Urzędzie. Opowiedział o pracy urzędnika oraz przedstawił czym pracownicy zajmują się na poszczególnych stanowiskach. Na koniec zaprosił gości do salki, gdzie wspólnie wypili herbatkę i porozmawiali o planach gminy wsłuchując się w potrzeby młodzieży.

Zdjęcia (9)

{"register":{"columns":[]}}