W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Turniej Unihokeja o Puchar Wójta Gminy Kaczory

15.12.2009

W dniach 9 i 11 grudnia w gimnazjum w Kaczorach odbyły się turnieje o Puchar Wójta Gminy Kaczory w unihokeju dziewcząt i chłopców.

9 grudnia rywalizowało 6 drużyn w kategorii chłopców. W turnieju wzięły udział drużyny z gimnazjum Smogulec, gimnazjum nr5 w Pile , gimnazjum w Kołaczkowie, UKS Orion Ogorzeliny oraz dwie drużyny gimnazjum w Kaczorach.W turnieju zwycięstwo odniosła drużyna z Ogorzelin drugie miejsce zajęła drużyna ze Smogulca, natomiast trzecie miejsce przypadło pierwszemu zespołowi z Kaczor. Zespół prowadzony przez Marka Wypych wystąpił w składzie: Paweł Śpiewak, Kamil Kozera, Jakub Warszewski, Oskar Jasiński, Mateusz Przybylski, Maciej Załachowski, Paweł Kaczmarek, Mikołaj Boruta, Krystian Milachowski, Wojciech Markiewicz, Michał Twardowski.Czwarte miejsce zajęła druga drużyna z Kaczor, piąte gimnazjum z Kołaczkowa, a szóste gimnazjum 5 z Piły.

Natomiast 11 grudnia rywalizowały dziewczęta. W turnieju również wzięło udział 6 drużyn, gimnazjum z Kołaczkowa, gimnazjum z Granowa, gimnazjum 29 z Poznania, gimnazjum z Bojanowa oraz dwa zespoły gimnazjum z Kaczor. Po rozegraniu wszystkich meczy pierwsze miejsce w turnieju przypadło pierwszemu zespołowi z Kaczor prowadzonego przez Mariolę Wysocką, który grał w składzie Karolina Kończak, Sandra Borkowska, Weronika Koziarska, Daria Borzyczkowska, Anna Ignaszewska, Paulina Gehrke, Agnieszka Rentz, Angelika Janikowska, Agnieszka Juma, Weronika Hinz, Klaudia Lach. Drugie miejsce przypadło zespołowi z Kołaczkowa, trzecie miejsce zajęła druga drużyna z Kaczor, czwarte zespół z  Poznania , piąte zespół z Granowa a szóste z Bojanowa. Karolina Kończak z pierwszego zespołu Kaczor została wybrana najlepszą bramkarką turnieju.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}