W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Turniej tenisa stołowego w Śmiłowie

17.01.2013

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

W czwartek 3 stycznia w hali sportowej Szkoły Pod­stawowej w Śmiłowie odbyły się Indywidualne Mistrzo­stwa Szkoły w Tenisie Stoło­wym. Turniej zorganizowany był dla uczniów klas IV-VI. Najlepsze wyniki w turnieju w kategorii chłopców uzyska­li: Krzysztof Kościański (I), Kacper Ryczek (II), Błażej Miszkurka (III). W kategorii dziewcząt równych sobie nie miała Dominika Lenart. Do trójki najlepszych zakwali­fikowały się Joanna Jackowska (II) i Klaudia Milachowska (III).

Kolejny turniej tenisa stołowego w Śmiłowie już w ferie. Tym razem jego orga­nizatorem będzie rada so­łecka, a w turnieju zmierzą się chętni mieszkańcy wsi.

{"register":{"columns":[]}}