W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Turniej par brydża sportowego 14 maja 2022r.

16.05.2022

Na obrazku widać 5 kart: 2, A ,Q ,4, 9.

OTWARTY TURNIEJ PAR BRYDŻA SPORTOWEGO O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY KACZORY

14 maja 2022 r. w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Kaczorach odbył się Otwarty Turniej Par Brydża Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kaczory. W turnieju wzięło udział  łącznie dwadzieścia trzy pary  m.in. z Poznania, Jastrowia, Piły, Starej Łubianki, Trzcianki, Czarnkowa, Lubonia i oczywiście z Kaczor. W turnieju jak w każdej edycji wziął udział burmistrz miasta i gminy Kaczory pan Brunon Wolski, aktywny brydżysta. Tegoroczne turniejowe zmagania trwały blisko 6 godzin.
Ostatecznie zwyciężyła para: Jarosław Hilbrecht i Jerzy Gurzęda. Drugą lokatę zdobyli Olgierd Rodziewicz-Bielewicz i Ewa Rodziewicz-Bielewicz. Trzecie miejsce należało do Pawła Kierszka i Jolanty Jacoszek.
W turnieju uhonorowana jest również najlepsza para z gminy Kaczory. W tym roku zdobyli ją burmistrz pan Brunon Wolski grający z panem Jerzym Skwirowskim.
Wszystkim zainteresowanym rozgrywkami brydżowymi pragniemy przypomnieć, że sekcja brydża sportowego działająca przy Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Kaczorach spotyka się w każdy wtorek o godzinie 16.00. Serdecznie zapraszamy.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}