W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Turniej judo w Kaczorach

19.02.2016

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

W sobotę 20 lutego 2016 r. serdecznie zapraszamy zawodników i kibiców judo do hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Kaczorach na XIII edycję Międzynarodowego Turnieju Judo Juniorów Młodszych i Dzieci o Puchar Wójta Gminy Kaczory. Mamy nadzieję ze frekwencja będzie dopisywała jak w latach ubiegłych, gdzie w zawodach udział wzięło ponad 250 zawodników, a w gronie startujących obok Polaków znajdą się zawodnicy z innych krajów. Judokom z UK Leśnik Kaczory oraz wszystkim startującym w zawodach życzymy powodzenia.

Otwarcie zawodów i rozpoczęcie walk od kategorii dzieci odbędzie się o godz. 11.00. Zawody zostaną przeprowadzone na 4 matach, zgodnie z obowiązującymi przepisami sędziowskimi i aktualnym Regulaminem Sportowym PZ Judo. Szczegóły dotyczące turnieju prezentujemy poniżej w komunikacje organizacyjnym.

{"register":{"columns":[]}}