W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

To już po raz jedenasty odbył się międzynarodowy turniej judo w Kaczorach

06.03.2014

To już po raz jedenasty odbył się międzynarodowy turniej judo w Kaczorach

22 lutego w hali sportowej w Kaczorach zorganizowano XI Turniej Judo Juniorów Młodszych i Dzieci o Puchar Wójta Gminy Kaczory. Jedenasta edycja turnieju skupiła blisko 228 zawodników z 26 klubów sportowych. Zawody miały charakter międzynarodowy – w gronie startujących obok Polaków znaleźli się młodzi Białorusini i Rosjanie.

Tradycyjnie na matach rywalizowali juniorzy młodsi, juniorki młodsze, dzieci oraz dzieci młodsze. W klasyfikacji drużynowej najlepsze wyniki uzyskał UKS „3” Piła, tuż za nimi uplasował się WTJ Włocławek, a na trzeciej pozycji KS „Gwardia” Koszalin. Pozycję ósmą zarezerwowali gospodarze turnieju – UKS „Leśnik” Kaczory są to dwa oczka w górę co do ubiegłego roku. Natomiast w klasyfikacji indywidualnej zawodnikom z UKS Leśnik Kaczory srebrny krążek trafił do Kacpra Dupla, brązowy do Adama Stodolskiego, Marka Rewolińskiego, Huberta Kantowicza, Huberta Lacha, Jakuba Zaurniej -Wistowski, Klaudiusza Piotrowskiego, a piąte miejsce zajął  Łukasz  Lach, są to podopieczni trenerów Józefa i Tomasza Jopków. Najlepsi zawodnicy turnieju zostali w chłopcach Beniamin Podemski, natomiast w dziewczynkach Roksana Łosoś.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom !!!

Należy wspomnieć, że organizatorem Turnieju był wójt gminy Kaczory Brunon Wolski na zawodach nie zabrakło również przewodniczącego rady Gminy Pana Stefana Kowala. Należą się także podziękowania dyrektorom Szkoły Gimnazjalnej Pani Grażynie Miler i Szkoły Podstawowej Pani Wiesławie Kończak za pomoc w organizacji zawodów jak również Panu Krzysztofowi Stodolskiemu kierownikowi sekcji judo w Kaczorach. Jako klub – UKS  „Leśnik” Kaczory po raz kolejny był chwalony przez dobrą organizację.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}