W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Święto Pieczonego Ziemniaka

09.09.2009

4 września 2009 roku w Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka. To jedna z wielu uroczystości zorganizowanych w tym roku przez DPS w Rzadkowie. To czas spotkania osób niepełnosprawnych z Ich rodzinami, przyjaciółmi, z życzliwymi ludźmi.
Oprócz wielu atrakcji, takich jak przejażdżki jeepami, motocyklami z Sekcji Motocyklowej Sokół Budzyń, można było pobawić się przy akompaniamencie Zespołu Awans ze Szkoły Policji w Pile, obejrzeć grupę taneczną z Chodzieskiego Domu Kultury, wziąć udział w konkurencjach plastycznych i sportowych, skosztować ziemniaczanych potraw a także wygrać ciekawe nagrody w loterii fantowej.
Dom Pomocy Społecznej w Rzadkowie nastawiony jest na służbę drugiemu człowiekowi. Większość usług, które świadczy na rzecz osób niepełnosprawnych ma wymiar niematerialny, a więc trudny do oceny. Dlatego też czas spędzony w Domu w Rzadkowie należy uznać za wyjątkowy i niezapomniany. Tradycją tego Domu stały się spotkania integracyjno-plenerowe. Ich przygotowanie to wieli trud niemal wszystkich pracowników Domu. A obecność wielu gości, to dowód na to, że nie jesteśmy obojętni wobec osób niepełnosprawnych, że chcemy Im towarzyszyć, że jesteśmy zawsze przy człowieku potrzebującym, że doceniamy trud tych którzy podejmują wysiłek.
Święto Pieczonego Ziemniaka to czas zabawy, ale i podziękowań składanych na ręce wszystkich darczyńców. To dzięki Ich pomocy oraz ofiarnej dłoni widać radość na twarzach nie tylko mieszkańców ale i pracowników Domu. Takie wydarzenia, jak minione święto, wyzwalają wiele emocji, rozwijają, inspirują i motywują do dalszej, niełatwej pracy.

Zdjęcia (9)

{"register":{"columns":[]}}