W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Święto Miasta Kaczory!

03.07.2024

Na zdjęciu widać występujące dzieci

Święto Miasta Kaczory

Święto Miasta Kaczory wpisało się na stałe w gminny kalendarz imprez. Tegoroczna edycja odbyła się wśród szalejących burz w powiecie pilskim. Na stadionie LZS w Kaczorach  deszcz pojawił się jednak na chwilę przed rozpoczęciem głównego koncertu. Nie ostudził on jednak emocji uczestników, a Zespół Łzy dokończył występ już bez przeszkód.

Zanim jednak przyszła pora na koncert główny dla kaczorskiej publiczności wystąpiły dzieci i młodzież ze Studia Piosenki przy Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Kaczorach, zespół SONATA oraz Miejsko-Gminna Orkiestra Dęta im. Zdzisława Nawrota w Kaczorach. Najmłodsi mogli wziąć udział w animacjach grupy cyrkowej Rupert i Rico oraz w strefie kolorowych dmuchanych atrakcji.

Przedsmakiem głównego koncertu był dynamiczny występ Beaty Spychalskiej wraz z zespołem. A po koncercie Zespołu Łzy nie zabrakło też chętnych na zabawę taneczną z zespołem "No i co".

Zdjęcia (24)

{"register":{"columns":[]}}