W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Sukces Rzadkowa i Dziembowa!

05.07.2022

Na zdjęciu widać 6 leżących kobiet z Rzadkowa, które brały udział w imprezie zorganizowanej przez LGD Krajna nad Notecią

Sukces Rzadkowa i Dziembowa!

W sobotę 25 czerwca w Trzeboniu na imprezie zorganizowanej przez LGD Krajna nad Notecią zebrała się spora grupa reprezentantów z gmin powiatu pilskiego. Naszą gminę reprezentowało sołectwo Rzadkowo w składzie: Pani Sołtys – Dorota Hutek oraz Anna Sasin i Wojciech Giers. To była błyszcząca Sołtysówka na Krajnie, gdyż odbywała się w stylu DISCO lat 80 i 90. Uczestnicy prześcigali się w konkurencjach fizycznych ale również artystycznych. Jedną z konkurencji było bowiem odśpiewanie piosenki na temat swojego sołectwa oraz gminy. Naszym reprezentantom udało się pokonać konkurencję i w śpiewającym stylu zdobyć pierwsze miejsce, odebrali oni również dodatkową nagrodę od Posłanki Pani Marii Małgorzaty Janyska – Zwiedzanie Sejmu RP oraz Obiad w towarzystwie Pani Poseł na Sejm RP.

Specjalne gratulacje należą się również Paniom z KGW Dziembowo, które dzień później – 26 czerwca w Kostrzynie Wielkim wygrały zmagania w pierwszym Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich. Panie brały udział w wielu zabawnych konkurencjach takich jak rzut ziemniaka do fartuszka, bieg z jajkiem, obieranie jabłka czy dojenie krowy.

Wszystkim składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów. Powodzenia!

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}