W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Sukces judoków z gminy Kaczory

26.10.2011

Wychowankowie Józefa i Tomasza Jopków wystartowali w Poznaniu w Międzynarodowych Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów i Juniorek Młodszych Judo. W zawodach wzięli udział medaliści Mistrzostw Polski w kategorii junior i junior młodszych. Nie zabrakło zawodników z Francji, Białorusi, Szwecji i Danii.

Gminę Kaczory reprezentowali uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kaczorach. Angelika Wojciechowska i Tomasz Stodolski, którzy zdobyli brązowy medal oraz Roksana Wład, która uplasowała się na piątym miejscu. Cieszymy się bardzo, że tak młodzi i utalentowani zdobywają laury na szczeblu międzynarodowym. Gmina Kaczory jak i również Gimnazjum Kaczorskie życzą wielu sukcesów i powodzenia.

Podczas otwarcia zawodów prezes Okręgowego Związku Judo w Poznaniu wręczył nagrody rzeczowe medalistom Mistrzostw Polski; m.in drużynie UKS „6” Piła  za zdobycie brązowego medalu w Drużynowych Mistrzostwach Polski juniorów młodszych. Listy gratulacyjne otrzymali z tej okazji trenerzy Józef i Tomasz Jopkowie.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}