W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie w Urzędzie Gminy w sprawie niebezpiecznych przedmiotów w asfalcie

15.09.2017

baner asfalt

 

W siedzibie Urzędu Gminy Kaczory  dnia 15 września 2017 r. odbyło się spotkanie w sprawie uszkodzenia pojazdów osobowych na wskutek umieszczonych w asfalcie ostrych przedmiotów na drogach Kaczory – Rzadkowo oraz Kaczory – Piła.

W spotkaniu uczestniczyli: wójt gminy Kaczory Brunon Wolski, komendant Powiatowej Policji w Pile Sebastian Cichocki, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Pile  Jan Tuszyński, prezes OSP Kaczory Jan Twardowski, przewodniczący Rady Gminy Kaczory Stefan Kowal oraz inspektor ds. gospodarki komunalnej i mieszkaniowej oraz dróg Monika Baszczyn. Spotkanie miało na celu omówienie zaistniałych zdarzeń. Komenda Powiatowa Policji w Pile pod nadzorem Prokuratury w Chodzieży prowadzi postępowanie operacyjno- procesowe. Sprawa jest badana nie tylko pod kątem uszkodzenia mienia, lecz także bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W toku rozmowy, uczestnicy w spotkaniu wypracowali wspólną strategię mającą na celu jak najszybsze wyeliminowanie zagrożenia i ujęcie sprawcy.

Kierowców poruszających się drogami przez gminę Kaczory prosimy o wzmożoną czujność. Musimy wiedzieć, że mamy do czynienia z świadomym i celowym działaniem, które ma doprowadzić do wypadku w ruchu lądowym. Wójt Gminy Kaczory wyznacza nagrodę  w wysokości 2 tys. zł za pomoc w znalezieniu sprawcy bądź sprawców. W związku z powyższym prosimy o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub pod  numerem telefonu 997.

Monika Baszczyn
inspektor ds. gosp. komunalnej i mieszkaniowej oraz dróg

{"register":{"columns":[]}}