W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie online dla mieszkańców

24.06.2021

Zapraszamy stowarzyszenia, fundacje, Koła Gospodyń Wiejskich, Kluby Sportowe, Ochotnicze Straże Pożarne oraz wszystkich chętnych i gotowych do działania mieszkańców z Gminy Kaczory lub na rzecz mieszkańców z tej gminy na:

1. Spotkanie ON-LINE, w dniu 30 czerwca, środa, w godz. 10.00 – 11.00

Tematyka spotkania:

zasady Konkursu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara na lata 2021 – 2023.
zasady tworzenia projektów społecznych, w tym projektów w Konkursie Mikrodotacji Wielkopolska Wiara
inne źródła finansowania działań organizacji pozarządowych
przykłady inspirujących działań społecznych w Wielkopolsce,
możliwości mobilizowania i aktywizowania mieszkańców do działania,

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/7NXGzLPisxM3k4HGA

2. Indywidualny dyżur doradczy – po spotkaniu animacyjnym, w dniu 30 czerwca, środę, w godz. 11 – 12 oraz w inne dni tygodnia (pełna lista dyżurów dla subregionu pilskiego znajduje się tutaj: https://pisop.org.pl/aktywni-na-100-2019-2021)
Udział w spotkaniu i dyżurze jest BEZPŁATNY.

Spotkanie i doradztwo indywidualne jest realizowane w ramach projektu „Aktywni na 100%” współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Organizatorem spotkania jest Stowarzyszenie Centrum PISOP:

“Stowarzyszenie Centrum PISOP od ponad 20 lat nakręca do społecznego działania aktywnych mieszkańców Wielkopolski. Pomagamy w zakładaniu stowarzyszeń i fundacji, uczymy jak pisać projekty, doradzamy skąd pozyskiwać środki na działania, udzielamy mikrodotacji na działania społeczne, zarówno nieformalnym grupom aktywnych mieszkańców, jak i młodym organizacjom pozarządowym.”

{"register":{"columns":[]}}