W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie integracyjne przy ognisku

27.10.2014

Spotkanie integracyjne przy ognisku

Gigantyczne bańki mydlane, kolorowe tatuaże, skoki w workach, wyścig taczek i pieczone kiełbaski z popitką – to wszystko czekało na dzieci i młodzież, które przyjęły zaproszenie sołtysa Mirosława Kopertowicza i w sobotę 23 sierpnia wzięły udział w plenerowym spotkaniu integracyjnym na boisku przy WDK w Rzadkowie. Sobotnie spotkanie było jednocześnie podsumowaniem wakacyjnych zajęć w świetlicy, które co roku organizuje w każdym sołectwie samorząd gminny.

Przy muzycznych hitach lata dzieci mogły upiec kiełbaski na ognisku i zrobić kolorowe tatuaże na twarzy. Spotkanie uatrakcyjniły liczne zabawy sportowo-rekreacyjne, i gigantyczne bańki mydlane, które małe pociechy próbowały złapać lub zrobić samodzielnie.

W przerwie między zabawami sołtys i animatorka wakacyjnych zajęć Marta Martenka nagrodzili zwycięzców turnieju tenisa stołowego, przeprowadzonego w trakcie wakacji. W kategorii dziewcząt klas IV pamiątkowe statuetki za najlepszy wynik otrzymały: Nikola Martenka, Wiktoria Tomaszewska i Marcelina Cysarz. W grupie dziewcząt z gimnazjum najlepsza była Julia Zabel, na drugim miejscu uplasowała się Natalia Łoboda, a na trzecim – Izabela Rentz. Wśród chłopców klas IV-VI triumfował Mateusz Senska, który był lepszy od Szymona Cysarza (II) i Andrzeja Mostallera (III). W kategorii chłopców klas II- III Mikołaj Martenka (I) zwyciężył w pojedynku z Jakubem Martenką (II). W grupie chłopców z gimnazjum brylował Błażej Urbaniak. Drugie i trzecie miejsce na podium w tej kategorii zajęli: Mikołaj Cysarz (II) i Marek Giers (III).

Pamiątkowe dyplomy otrzymały również najmłodsze dzieci, które w trakcie wakacji wykonały najładniejsze prace plastyczne.

Zdjęcia (10)

{"register":{"columns":[]}}