W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkania informacyjne LGD Krajna nad Notecią

23.08.2016

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

Lokalna Grupa Działania Krajna nad Notecią zaprasza na spotkania informacyjne „Dotacje dla przedsiębiorców lub osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą”, które odbędą się 6 września w 2016 roku w Pobórce Wielkiej i 8 września 2016 roku w Pile.

Celem spotkania jest przedstawienie możliwości dofinansowania ze środków Stowarzyszenia LGD Krajna nad Notecią na rozwój działalności gospodarczej lub dla osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą. Na spotkaniu zostaną omówione:

  • możliwości wsparcia,
  • kryteria wyboru wniosku
  • formularze wniosków o dofinansowanie.

Spotkanie skierowane jest do osób i podmiotów prowadzących działalność gospodarczą lub osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą na obszarze LGD.

Spotkania są bezpłatne i odbędą się w dwóch miejscach: dnia 6 września 2016 r., o godzinie 16:00 w Pobórce Wielkiej oraz dnia 8 września 2016 r., o godzinie 16:00 w Pile.

W celu zapisania się na spotkanie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który można pobrać na stronie:

http://lgdkrajna.pl/Zapraszamy-na-spotkania-informacyjno-konsu-acyjne,1131,pl.html

Wypełnione zgłoszenie należy przesłać w formie elektronicznej na adres biuro@lgdkrajna.pl do dnia 01.09.2016r. Więcej informacji o spotkaniu pod numerem telefonu 666 957 513.

Informacje o zakwalifikowaniu się do udziału w spotkaniu będą przesłane w dniu 02.09.2016 r.

{"register":{"columns":[]}}