W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spływ kajakowy rzeką Piławą

29.06.2017

Spływ kajakowy rzeką Piławą

To był pierwszy integracyjny spływ kajakowy, którego uczestnikami były dzieci i miłośnicy wędkarstwa, a głównie uczestnicy Szkółki Wędkarskiej „Rybka” oraz ich rodzice i opiekunowie. Pomimo, że większość uczestników miała pierwszy raz kontakt z kajakarstwem to dzielnie poradziła sobie w sztuce wiosłowania. Spływ odbył się urokliwą i malowniczą trasą rzeki Piława od miejscowości Czechyń do Krępska (14 km). Organizator w połowie trasy w miejscowości Zabrodzie zaplanował przerwę na grilla, pyszną drożdżówkę, kawę i napoje dla uczestników. W końcowym odcinku spływu podczas jednej przeszkody było pięć wywrotek ale nikomu nic się nie stało. Spływ rzeką Piławą dostarczył wszystkim uczestnikom mnóstwo wrażeń.

Organizator spływu, opiekun Szkółki Wędkarskiej Andrzej Rybiński serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom za miłą atmosferę, Instruktorowi Turystyki Kajakowej Mariuszowi Podgórskiemu oraz Panu Wójtowi Brunonowi Wolskiemu za dofinansowanie ww. spływu.

Andrzej Rybiński

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}