W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

„Rywalizacja w Dziembowie” Turniej Ulic tego roku przyjął nazwę Turnieju Parafialnego

09.08.2013

rywalizacja

Mieszkańcy Dziembowa i Dziembówka w pełni wykorzystują lato i piękną aurę do organizacji licznych imprez rekreacyjnych na świeżym powietrzu. Organizatorzy LZS Noteć Dziembowo postanowili zmobilizować mieszkańców różnych ulic miejscowości do zdrowej rywalizacji. Oczywiście wszystko w atmosferze przyjaźni, bo chodzi przecież tylko o dobrą zabawę.

I w taki to oto sposób w niedzielne popołudnie 4 sierpnia na dziembowskim stadionie do zaciętej rywalizacji stanęli reprezentanci ulicy Głównej, Dypel, Kwiatowej, Cmentarnej i Kasiary z Dziembowa oraz zawodnicy z Nowego Dziembówka i Starego Dziembówka. Walczono o główną nagrodę – Puchar Proboszcza Parafii Dziembowo – Dziembówko. Dla tych, którzy mieli mniej szczęścia, ale znaleźli się w czołówce zapewniono Puchar Sołtysa wsi Dziembowo oraz Puchar Sołtysa wsi Dziembówko Zawodnicy próbowali swoich sił w takich konkurencjach jak: rąbanie drewna, jazda na rowerze, przeciąganie liny oraz konkurencji typowo piłkarskich: piłki nożnej i strzałów do bramki.

Imprezę otworzyły mecze piłkarskie między drożynami z poszczególnych ulic. Pierwsze miejsce w piłce nożnej zajęła ulica Cmentarna. W ciągnięciu liny najlepsi okazali się reprezentanci ulicy Kwiatowej, a znakomite strzały do bramki oddawał zawodnik z Dypla Jan Kieruj . Najlepszym drwalem został Wojciech Zgórski z ulicy Głównej, a rowerem znakomicie jeździli zawodnicy z ulicy Kwiatowej.

W ogólnej kwalifikacji pierwsze miejsce zajęła ulica Kwiatowa, drugie – ulica Kasiary, trzecie – ulica Cmentarna.. Po turnieju zawodnicy i publiczność znaleźli jeszcze siłę i ochotę na zabawę taneczną.

rywalizacja

{"register":{"columns":[]}}