W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Rozstrzygnięto konkurs na najaktywniejsze koło ON PZW Piła w zakresie pracy z młodzieżą w 2016 r.

25.01.2017

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

W dniu 10 grudnia 2016 r. Komisja ds. Młodzieży Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile rozstrzygnęła konkurs na najaktywniejsze Koło PZW ON w zakresie pracy z Młodzieżą w 2016 r. Do konkursu przystąpiło 19 szkółek wędkarskich. Koło PZW Kaczory po roku funkcjonowania Szkółki Wędkarskiej „Taka Ryba” i „Rybka” zajęło 6 miejsce.

I miejsce – koło PZW Piła „Podlasie” – 572 pkt.

II miejsce – koło PZW Wyrzysk – 512 pkt.

III miejsce – koło PZW „Gwda” Piła – 499 pkt.

IV miejsce – koło PZW Szamocin – 393 pkt.

V miejsce – koło PZW Łobżenica – 219 pkt.

VI miejsce – koło PZW Kaczory – 199 pkt.

Zgodnie z regulaminem ocenie podlegał udział szkółek w: XVI edycji Turnieju Wiedzy Ekologicznej i Wędkarskiej, który odbył się w Zespole Szkół nr 1 im. Jana Brzechwy w Pile; akcji „Sprzątanie brzegów jeziora Kopcze i Bobrowe” wspólnie z członkami Koła PZW Kaczory; udział w Spławikowych Zawodach Młodzieży im. Jerzego Niedźwieckiego, zaliczane do Grand Prix Okręgu; udział w zawodach wędkarskich spławikowych dla dzieci i młodzieży ,z okazji „Dnia Dziecka” zorganizowane przez Koło PZW Kaczory nad jez. Kopcze; udział w Zawodach Spławikowych Młodzieży – Gran Prix Okręgu o „Puchar Koszyce” na Zalewie Koszyce, udział w zawodach spławikowych o „Puchar Prezesa Koła” PZW Kaczory, w zawodach wędkarskich „Pożegnanie Lata” zorganizowany przez Radę Sołecką i Koło PZW Kaczory nad jeziorem Kopcze oraz udział w towarzyskich zawodach spławikowych z okazji „Zakończenia Sezonu”.

{"register":{"columns":[]}}