W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Remont obiektu i zmiana funkcji pomieszczeń remizy strażackiej OSP w Kaczorach

23.02.2016

OSP

Rozpoczęły się prace przy remoncie remizy strażackiej OSP w Kaczorach. Wykonawcą zadania jest firma STEF – BUD Przemysław Stefaniak z Wielenia, która zobowiązała się sfinalizować inwestycję do 30 maja 2016 r.

Zakres realizowanych prac remontowych obejmuje zmianę funkcji pomieszczeń w tym zaadaptowanie pomieszczeń mieszczących się w piwnicy. Z pomieszczenia garażowego prowadzić będą schody na parter i do piwnicy. Sala dyżurna zostanie powiększona o wcześniejszy korytarz . W piwnicy wydzielona zostanie klatka schodowa, pomieszczenie sanitarne i pomieszczenia gospodarcze. Nowy układ pomieszczeń będzie bardziej funkcjonalny i przestrzenny.

Aleksandra Oleszczyk
/inspektor ds. inwestycji i zamówień publicznych

OSP

{"register":{"columns":[]}}