W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przez kolejne pięć lat będą dyrektorami

07.09.2010

Dyrektorzy 6 placówek oświatowych: Szkoły Podstawowej w Kaczorach, Szkoły Podstawowej w Zelgniewie, Przedszkola Publicznego w Rzadkowie, w Dziembówku, w Morzewie i w Kaczorach będą przez kolejne 5 lat, czyli w okresie od 1.09 2010r. do 31.08.2015 r. pełnić funkcje kierownicze. Taką decyzję pojął wójt gminy Kaczory po otrzymaniu pozytywnej opinii rady pedagogicznej i zgody Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

Dyrektorzy wspomnianych placówek posiadają dobrą ocenę pracy, wystawioną przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Spełniają wymogi określone rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu. Kierują placówkami z wielkim zaangażowaniem, co owocuje wysokim poziomem nauczania i wychowania– wyjaśnia wójt gminy, Brunon Wolski.

Oficjalne wręczenie aktów przedłużenia powierzenia stanowiska dyrektorom na kolejny okres 5 lat szkolnych miało miejsce 11 sierpnia. Akty na ręce dyrektorów złożył wójta gminy Kaczory – Brunona Wolskiego i Zdzisława Kępczyńska – dyrektor Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół i Przedszkoli w Kaczorach.

Akty otrzymali: Wiesława Kończak– dyrektor Szkoły Podstawowej w Kaczorach, Dorota Kończak – dyrektor Szkoły Podstawowej w Zelgniewie, Violetta Misiora – dyrektor Przedszkola Publicznego w Dziembówku, Anna Martenka – dyrektor Przedszkola Publicznego w Morzewie, Ryszard Stypuła – dyrektor Przedszkola Publicznego w Rzadkowie, Jolanta Szarek – dyrektor Przedszkola Publicznego w Kaczorach.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}