W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przebudowa drogi gminnej na odcinku Morzewo – Rzadkowo (Etap I)

30.06.2016

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

W ramach inwestycji na terenie Gminy Kaczory w maju br. został ogłoszony przetarg nieograniczony na przebudowę drogi gminnej na odcinku Morzewo – Rzadkowo.

Spośród złożonych ofert najkorzystniejsza należała do firmy „Pol-Dróg Drawsko Pomorskie”. Wykonawca zadeklarował wykonanie zadania za cenę 401 133,73 zł brutto. W najbliższym czasie zostanie podpisana umowa. W ramach inwestycji powstanie nawierzchnia asfaltowa oraz zostaną wykonane zjazdy na działki przyległe do pasa drogowego.

Zakończenie inwestycji zaplanowano na 29 września 2016r.

{"register":{"columns":[]}}